Nokia s60 forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum nejen o nokiích s60
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 šedivka nebo origo?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Mr.Painter
SymbianMan
Mr.Painter


Poeet p?íspivku : 135
Paměťová karta : 1GB,2x512MB,128MB a 4 origo hry
Typ Telefonu : N-Gage QD + N81 8GB
Registration date : 23. 06. 08

šedivka nebo origo? Empty
PříspěvekPředmět: šedivka nebo origo?   šedivka nebo origo? Icon_minitime25/10/2008, 17:38

tak trochu upřesním ten název topicu. Co si myslíte, že je lepší? Mít jistou záruku u výrobce, nebo záruku u obchodu?
Když to schrnu podle sebe...¨
1, šedivky mohou být až o tisíce levnější, než origošky
2, šedivky mohou mít delší záruku
JENŽE
1, nemusí se dohledat země původu.
2, problémy s reklamacema
_______________________________________________________________________________________________
Můj názor je znát kvalitní obchod se šedivkama, kde není problém s reklamacema. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit společnost AllMobil u kterého mám zakoupený již druhý telefon a nikdy sem snimy nemel problém. Záruku 36měsíců je luxusní a vyřízení reklamací trvá opravdu minimální dobu. Smile
Návrat nahoru Goto down
Rey Joe
Pokročilý
Rey Joe


Poeet p?íspivku : 44
Typ Telefonu : Nokia n81
Registration date : 19. 04. 08

šedivka nebo origo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: šedivka nebo origo?   šedivka nebo origo? Icon_minitime25/10/2008, 21:03

No tak já mobil normálně koupil v jednom obchodě. Kdyz mam problem s mobilem tak mi to bez problemu viridi. Celkovou zaruku mam 2 roky
Ale nevim co je lepsi u vyrobce ci u u obchodu, protoze me je to jedno hlavne aby mobil mi reklamovali
Návrat nahoru Goto down
http://www.seznam.cz
 
šedivka nebo origo?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nokia s60 forum :: Ostatní :: Tlachárna-
Přejdi na: