Nokia s60 forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum nejen o nokiích s60
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ

Goto down 
+23
gadisfcb
post-man
Thom
PavelVr6
Behemot
AMEONE
Lamiik
marcoo
NO Nick
Leebor
Benji.H
Trend99
RichardII
Consolero
PiXeL
ngageman andy
james
Mr.Painter
=o)
Joey258
shock
Rey Joe
Nokiaman
27 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
james
Pisálek
james


Poeet p?íspivku : 97
Paměťová karta : 8 GB
Typ Telefonu : Nokia n95
Registration date : 19. 04. 08

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime9/10/2008, 16:11

ngageman andy napsal:
Ahoj.... Už mám přičinu file is corrupted... děkuji všem na forumNO.net a nokiamanovy ze sem tam mel mit secmana.... mám secmana, rom patcher a app trk obe verze díky moc
proč děkuješ všem na forumNO.net když jsi na jiném foru? Very Happy no hlavne je tobre ze jsi to rozhodil
Návrat nahoru Goto down
marcoo
Kolemjdoucí



Poeet p?íspivku : 1
Paměťová karta : nemam
Typ Telefonu : N95 8GB
Registration date : 19. 10. 08

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime19/10/2008, 15:49

mne to nejde Sad.
skusal som to podla navodu, vsetko som nahadzal do mobilu. Ale neda sa mi spustit ngage. Pri pokuse o spustenie sa nic nedeje.

ked som skusal naistalovat hru vypisalo mi to " nedostatok pamete, zavrite ostatne aplikacie."
Návrat nahoru Goto down
james
Pisálek
james


Poeet p?íspivku : 97
Paměťová karta : 8 GB
Typ Telefonu : Nokia n95
Registration date : 19. 04. 08

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime3/11/2008, 16:23

marcoo napsal:
mne to nejde Sad.
skusal som to podla navodu, vsetko som nahadzal do mobilu. Ale neda sa mi spustit ngage. Pri pokuse o spustenie sa nic nedeje.

ked som skusal naistalovat hru vypisalo mi to " nedostatok pamete, zavrite ostatne aplikacie."

Zkus restartovat mobil ;¨-)
Návrat nahoru Goto down
Lamiik
Kolemjdoucí



Poeet p?íspivku : 1
Paměťová karta : NE
Typ Telefonu : Nokia n95 8gb
Registration date : 06. 11. 08

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: POMOOOOc   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime6/11/2008, 21:49

Mám nokii n95 8gb a cely den už se jebu tím abych to nejak nainstaloval aby ta FIFA kterou už si schci zahrat sla :-D .... demoverzi FIFY 07 co je v mobilu od zacatku sem nechtene vymazal a ted zkousim jak na to by to fungovalo.

nainstaloval sem s60_3_1_app_trk_2_7.sisx
spustím TRK pripojim se pres PC a dam instal secmanu
dám instal roolcertifikate
a kdyz chci nainstaloval PATCH tak mi to napiste ze nejde nainstalovat - nejdrive nainstalojte zakladni balik.

toje muj prvi problem...... a pak mám jeste jeden ... kde sezenu FIFU 07 nebo 08 abych to potom mohl cracknut a kam se mi fifa ulozi ?? ..... děkuji moc za odpovedi

afro
Návrat nahoru Goto down
Mr.Painter
SymbianMan
Mr.Painter


Poeet p?íspivku : 135
Paměťová karta : 1GB,2x512MB,128MB a 4 origo hry
Typ Telefonu : N-Gage QD + N81 8GB
Registration date : 23. 06. 08

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime8/11/2008, 08:42

funkcni link na hru ONE mate v tematu ONE CRACKED
Návrat nahoru Goto down
AMEONE
Kolemjdoucí



Poeet p?íspivku : 1
Paměťová karta : 8GB
Typ Telefonu : N95 8GB
Registration date : 19. 11. 08

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: NG nejede   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime19/11/2008, 14:57

Nainstaloval sem TRK, SecMan, no proste udelal sem vse podle navodu a ted kdyz chci zapnou N-Gage, tak se mi nechce otevrit ani okno, nevíte čím by to mohlo být?
Návrat nahoru Goto down
Mr.Painter
SymbianMan
Mr.Painter


Poeet p?íspivku : 135
Paměťová karta : 1GB,2x512MB,128MB a 4 origo hry
Typ Telefonu : N-Gage QD + N81 8GB
Registration date : 23. 06. 08

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime21/11/2008, 07:59

AMEONE napsal:
Nainstaloval sem TRK, SecMan, no proste udelal sem vse podle navodu a ted kdyz chci zapnou N-Gage, tak se mi nechce otevrit ani okno, nevíte čím by to mohlo být?
Nainstaluj novou verzi NGAGE, ALE PREDTIM SI ZALOHOJ PAMET TELEFONU!!! az to preinstalujes, tak si obnov pamet telef. z te zalohy
Návrat nahoru Goto down
Behemot
Kolemjdoucí



Poeet p?íspivku : 2
Paměťová karta : 4GB
Typ Telefonu : N95 RM-159
Registration date : 05. 12. 08

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime5/12/2008, 20:17

Mam porad problem jakmile chci rozbehnout HelloCarbide tak jak dam menu tak proste se nic nestane jen to spadne a konec jsem v zakladnim menu. Mam posledni verzi firmware a dalsi veci jako secman atd mi vubec nejdou nainstalovat. Pise to ze je propadly certifikat. poradis mi jak na to??

1) Hodte soubory do mobilu. ( Je jedno kam )
2) Nainstalujte "X-plore.sisx"a v této aplikaci zmáčkněte "0" zaškrtněte všechny políčka. NECHTE X-Plore Otevřen!!!
3) Otevřete "HelloCarbide.sisx", dejte Options a vyberte Menu1

az sem mi to jde bez problemu pak jeste mi jde nainstalovat TRK ale jinak nic

Jo mam nokii N95 RM-159 s poslednim firmware myslim 31.0.....
Návrat nahoru Goto down
ngageman andy
Admin
Admin
ngageman andy


Poeet p?íspivku : 257
Paměťová karta : 2GB, 256 MB
Typ Telefonu : nokia E51
Registration date : 04. 12. 07

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime10/12/2008, 15:04

ehemot: Aplikace má spadnout... ;-) pak stačí vjet do X-plore, a hodit tam ty soubory.
Návrat nahoru Goto down
PavelVr6
Kolemjdoucí



Poeet p?íspivku : 1
Paměťová karta : 2x 2gb
Typ Telefonu : N81
Registration date : 10. 12. 08

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime10/12/2008, 22:24

Prosim o radu ,marne se snazim pripojit n81 , spustim v mobilu Trp,pripojim prez usb,pise mi to connected , potom na pc spustim sacman exe a napise mi to Trk port nod found co s tim, kde je chyba ? Prosim poradte diky
Návrat nahoru Goto down
Thom
Kolemjdoucí
Thom


Poeet p?íspivku : 2
Paměťová karta : micro SD 2GB
Typ Telefonu : N81
Registration date : 31. 12. 08

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: co s tím...?   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime31/12/2008, 15:36

Zdravím. Potřeboval bych menší pomoc. Mám novou Nokii N81 a ještě s ní asi nejsem moc zaběhnutej...ALE zkouším tam hodit ty N-Gage hry a když jedu po tom návodu zastavím se vždy u toho App TRK, přičemž když se ho snažím nainstalovat do telefonu píšemi mi to že je ta funkce vestavěná. Tuším, že jsem se někde dočetl, že je to firmwarem co mám v telefonu (moje verze: 20.0.056)...Pls nevíte někdo co s tím???
Návrat nahoru Goto down
ngageman andy
Admin
Admin
ngageman andy


Poeet p?íspivku : 257
Paměťová karta : 2GB, 256 MB
Typ Telefonu : nokia E51
Registration date : 04. 12. 07

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime31/12/2008, 16:19

cau hele ozvi se mi na icq 370067540. Je to klasicky problem
Návrat nahoru Goto down
post-man
Kolemjdoucí



Poeet p?íspivku : 2
Paměťová karta : 4gb
Typ Telefonu : N82
Registration date : 14. 01. 09

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Help   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime14/1/2009, 17:07

Chci se zeptat jak poznam ze jsem hru dobre Cracnul mam novou N82 a totalne sem s toho jelen nainstolaval jsem vse podle navodu ale kdyz jsem naistalova star wars pise to vedle obrazku Trial muzete tu nekdo napsat navod jak pro male decko jsem s toho fakt uplne v riti hlavne kvuli toho ze to nemuzu stahnout s toho rapidsharu........
Návrat nahoru Goto down
post-man
Kolemjdoucí



Poeet p?íspivku : 2
Paměťová karta : 4gb
Typ Telefonu : N82
Registration date : 14. 01. 09

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime14/1/2009, 19:21

Dobry den prosim vas mohl by ste mi nekdo uploudnout ten patch nasel sem nejake dva ale u jednoho kdyz ho naistaluju tak mi nejde potom ani n-gage aplikace pustit a u toho druheho sem mel nainstalovane dve hry pak sem vlastne naistaloval patch a prouzek zmizel ale pak uz nesli zadne hry naistalovat obevily se tam ale psalo to instalace ale po 2 minutach se to hodilo zpet do aplikaci nevim co s tim mam pHone Nokia N82 dik za radu
Návrat nahoru Goto down
ngageman andy
Admin
Admin
ngageman andy


Poeet p?íspivku : 257
Paměťová karta : 2GB, 256 MB
Typ Telefonu : nokia E51
Registration date : 04. 12. 07

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime4/2/2009, 14:55

můžete ho stáhnout na http://ngagepatch.ic.cz
Návrat nahoru Goto down
ngageman andy
Admin
Admin
ngageman andy


Poeet p?íspivku : 257
Paměťová karta : 2GB, 256 MB
Typ Telefonu : nokia E51
Registration date : 04. 12. 07

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime10/3/2009, 21:20

Stránka N-Gage patch již nefunguje ;-)

Pokud máte jakýkoli problém ozvěte se na ICQ: 370067540, Email: OndrejCvrk@Eseries.info, nebo MSN: ondrejcvrk@seznam.cz
Návrat nahoru Goto down
Mr.Painter
SymbianMan
Mr.Painter


Poeet p?íspivku : 135
Paměťová karta : 1GB,2x512MB,128MB a 4 origo hry
Typ Telefonu : N-Gage QD + N81 8GB
Registration date : 23. 06. 08

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime12/3/2009, 11:08

ngageman andy napsal:
Stránka N-Gage patch již nefunguje ;-)

Pokud máte jakýkoli problém ozvěte se na ICQ: 370067540, Email: OndrejCvrk@Eseries.info, nebo MSN: ondrejcvrk@seznam.cz
Odkdy je seznam MSN? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nokiaman
Admin
Admin
Nokiaman


Poeet p?íspivku : 173
Age : 31
Paměťová karta : 4GB
Typ Telefonu : Nokia N-Gage QD+Nokia N95
Registration date : 21. 04. 08

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime20/5/2009, 21:00

Mr.Painter napsal:
ngageman andy napsal:
Stránka N-Gage patch již nefunguje ;-)

Pokud máte jakýkoli problém ozvěte se na ICQ: 370067540, Email: OndrejCvrk@Eseries.info, nebo MSN: ondrejcvrk@seznam.cz
Odkdy je seznam MSN? Very Happy
MSN může bejt jakékoli. Je to jenom e-mail ID
Návrat nahoru Goto down
http://www.n-gage2jebest.wbs.cz/
gadisfcb
Kolemjdoucí



Poeet p?íspivku : 3
Paměťová karta : 0
Typ Telefonu : N97
Registration date : 28. 07. 09

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime28/7/2009, 13:05

Ahoj je i nejaky navod na S60 5th? (5800,N97) Mam nokii N97 a dnes jsem si koupil hru Worms ale nejde mi to aktivovat takze jsme asi prisel o 250kc tak zkousim cracknout N-Gage2 a to se taky nedari protoze to je vse pro starsi simbian.. je teda nejaka moznost?
Návrat nahoru Goto down
ngageman andy
Admin
Admin
ngageman andy


Poeet p?íspivku : 257
Paměťová karta : 2GB, 256 MB
Typ Telefonu : nokia E51
Registration date : 04. 12. 07

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime28/7/2009, 13:11

Budete si muset počkat na funkční hack pro n97. Smile Pokud nefunguje aktivace, tak zkuste se obrátit na podporu n-gage.com nebo na forum Smile
Návrat nahoru Goto down
gadisfcb
Kolemjdoucí



Poeet p?íspivku : 3
Paměťová karta : 0
Typ Telefonu : N97
Registration date : 28. 07. 09

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime28/7/2009, 13:17

njn budu cekat no a tu aktivaci uz resim s nokii podporou ale zatim nic moc nevi no..
Návrat nahoru Goto down
ngageman andy
Admin
Admin
ngageman andy


Poeet p?íspivku : 257
Paměťová karta : 2GB, 256 MB
Typ Telefonu : nokia E51
Registration date : 04. 12. 07

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime28/7/2009, 13:46

Přeju hodně štěstí Smile
Návrat nahoru Goto down
cornela
Kolemjdoucí



Poeet p?íspivku : 1
Paměťová karta : -
Typ Telefonu : N81
Registration date : 11. 08. 09

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime11/8/2009, 20:50

Thom napsal:
Zdravím. Potřeboval bych menší pomoc. Mám novou Nokii N81 a ještě s ní asi nejsem moc zaběhnutej...ALE zkouším tam hodit ty N-Gage hry a když jedu po tom návodu zastavím se vždy u toho App TRK, přičemž když se ho snažím nainstalovat do telefonu píšemi mi to že je ta funkce vestavěná. Tuším, že jsem se někde dočetl, že je to firmwarem co mám v telefonu (moje verze: 20.0.056)...Pls nevíte někdo co s tím???
Mam stejnej problem, co s tim? Question
Návrat nahoru Goto down
gadisfcb
Kolemjdoucí



Poeet p?íspivku : 3
Paměťová karta : 0
Typ Telefonu : N97
Registration date : 28. 07. 09

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime12/8/2009, 08:38

tak uz mi to funguje pry to byla chyba u nich na serveru :-)
Návrat nahoru Goto down
ngageman andy
Admin
Admin
ngageman andy


Poeet p?íspivku : 257
Paměťová karta : 2GB, 256 MB
Typ Telefonu : nokia E51
Registration date : 04. 12. 07

N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime16/8/2009, 21:15

cornela napsal:
Thom napsal:
Zdravím. Potřeboval bych menší pomoc. Mám novou Nokii N81 a ještě s ní asi nejsem moc zaběhnutej...ALE zkouším tam hodit ty N-Gage hry a když jedu po tom návodu zastavím se vždy u toho App TRK, přičemž když se ho snažím nainstalovat do telefonu píšemi mi to že je ta funkce vestavěná. Tuším, že jsem se někde dočetl, že je to firmwarem co mám v telefonu (moje verze: 20.0.056)...Pls nevíte někdo co s tím???
Mam stejnej problem, co s tim? Question

Zkuste hacknout pomocí metody helloOX a nainstalujte cracklé hry normálně jako stažené originaálky Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ   N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
N-GAGE2 HRY KONEČNĚ CRACKNUTÉ
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nokia 5320 a cracknute hry

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nokia s60 forum :: Mobily :: N-GAGE 2.0-
Přejdi na: