Nokia s60 forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum nejen o nokiích s60
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jaký a proč jste si koupili mobil

Goto down 
+3
ngageman andy
Nokiaman
Mr.Painter
7 posters
AutorZpráva
Mr.Painter
SymbianMan
Mr.Painter


Poeet p?íspivku : 135
Paměťová karta : 1GB,2x512MB,128MB a 4 origo hry
Typ Telefonu : N-Gage QD + N81 8GB
Registration date : 23. 06. 08

Jaký a proč jste si koupili mobil Empty
PříspěvekPředmět: Jaký a proč jste si koupili mobil   Jaký a proč jste si koupili mobil Icon_minitime6/7/2008, 21:23

Prosím o trochu rozepsanější příspěvky Smile
Začnu u mě, tak já mám N81 8GB. Koupil jsem si jí, protože jsem starý n-gage arena uživatel ( 2roky ) a velmi mě mrzilo, že nokie starou arenu vypla. A tak jsem začal hledat takový přístroj, aby vyhovoval mým požadavkům. Mezi ty patřilo výdrž baterie, wifi, konstrukce, pamět. když rozepíšu konstrukci, tak N81 proto, že u N95 nedůvěřuji její 2j směrné vysouvací konstrukci ( co si nalhávat Nokia slidery neumí ) a tak sem hledal něco, kde bych u hraní nemusel používat vysunutou klávesnici.. N73 jsem ihned zamítl, není podle mě N-Gage 2.0 hodna, N93 se mi nelíbila a její podpora N-Gage Areny ještě není zcela vychytáná. a proto jsem vzal N81čku... Smile
Návrat nahoru Goto down
Nokiaman
Admin
Admin
Nokiaman


Poeet p?íspivku : 173
Age : 32
Paměťová karta : 4GB
Typ Telefonu : Nokia N-Gage QD+Nokia N95
Registration date : 21. 04. 08

Jaký a proč jste si koupili mobil Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký a proč jste si koupili mobil   Jaký a proč jste si koupili mobil Icon_minitime6/7/2008, 21:38

N95
Měl jsem Nokia N-Gage QD a byl to můj 1.symbianový telefon,proto jsem se začal o Symbian zajímat.Věděl jsem,že N-Gage 2.0 vyjde pro nové N-Series telefony a N95 je jedním z nich.Původně jsem chtěl N95 8GB,ale nakonec jsem změnil názor a vzal si radši N95 classic.Vysunovací konstrukci jsem v životě neměl a musím říct,že mě nezklamala.Líbí se mi jak vysunu vršek a displej se hodí do landscapu.Vybral jsem si jí kvůli 3D grafickému čipu(OpenGL ES 1.1),Accelerometru(pohybové čidlo) a dobrému výkonu kromě RAM.Ještě taky trochu kvůli foťáku,ale já moc nefotím.Prostě jsem chtěl NG2 foun se slušnýmy specifikacemi.Navíc můžu použít ty 4 hudební klávesy při hraní her což je super.N95 mám od T-Mobilu,ale obrandoval jsem si jí takže už má obyč firmware.Vadí mi jen ta RAM jinak vše podle mých snů.
Návrat nahoru Goto down
http://www.n-gage2jebest.wbs.cz/
ngageman andy
Admin
Admin
ngageman andy


Poeet p?íspivku : 257
Paměťová karta : 2GB, 256 MB
Typ Telefonu : nokia E51
Registration date : 04. 12. 07

Jaký a proč jste si koupili mobil Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký a proč jste si koupili mobil   Jaký a proč jste si koupili mobil Icon_minitime7/7/2008, 09:51

Nokia 6120 classic (teprve koupim)

Dříve asi před 4mi lety jsem si koupil za 7000 kč nokii n-gage classic, ta ale bohužel po třech letech nefunguje a já se rozhodnu koupit si ho ještě jednou, protože jsem s ním byl fakt spokojen. Ten ale vydrží pouze necelý měsíc, protože jsem ho nechtěně polil coca colou (od ted jí nekupuju) Nedalo mi to a musel jsem si koupit nokii n-gage qd která vydržela takových půl roku. Ale bohužel přesně to co podkalo první n-gage - základová deska nefungovala. Koupil jsem si nokii n81 ( bez 8GB ) Byla skvělá ale nakonec mě omrzelo že má jen 2MPix foťák který se řadí spíše k průměrným. Nokii jsem jsem za 5000 kč prodal a chtěl si koupit nokii n95. Super mobil ale nehezky mi upadl a nejde. A teď jsem se rozhodl pro "nejlevnější smartphone" nokia 6120 classic snad mě neomrzí a něco se s ní nestane ;-)


Nokia e51 Pokračování Very Happy

No tak nokii 6120 classic jsem si nekoupil z důvodu toho že měli jenom v růžové barvě Very Happy no nebylo by to pro mě divný? Nechtěl jsem domů přijít bez mobilu a tak jsem se rozhodl koupit nokii e51. Ještě lepší než e51. No a jsem spokojen, velmi s pokojen Very Happy


Naposledy upravil ngageman andy dne 5/8/2008, 11:31, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mr.Painter
SymbianMan
Mr.Painter


Poeet p?íspivku : 135
Paměťová karta : 1GB,2x512MB,128MB a 4 origo hry
Typ Telefonu : N-Gage QD + N81 8GB
Registration date : 23. 06. 08

Jaký a proč jste si koupili mobil Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký a proč jste si koupili mobil   Jaký a proč jste si koupili mobil Icon_minitime7/7/2008, 10:13

ngageman andy napsal:
Nokia 6120 classic (teprve koupim)

Dříve asi před 4mi lety jsem si koupil za 7000 kč nokii n-gage classic, ta ale bohužel po třech letech nefunguje a já se rozhodnu koupit si ho ještě jednou, protože jsem s ním byl fakt spokojen. Ten ale vydrží pouze necelý měsíc, protože jsem ho nechtěně polil coca colou (od ted jí nekupuju) Nedalo mi to a musel jsem si koupit nokii n-gage qd která vydržela takových půl roku. Ale bohužel přesně to co podkalo první n-gage - základová deska nefungovala. Koupil jsem si nokii n81 ( bez 8GB ) Byla skvělá ale nakonec mě omrzelo že má jen 2MPix foťák který se řadí spíše k průměrným. Nokii jsem jsem za 5000 kč prodal a chtěl si koupit nokii n95. Super mobil ale nehezky mi upadl a nejde. A teď jsem se rozhodl pro "nejlevnější smartphone" nokia 6120 classic snad mě neomrzí a něco se s ní nestane ;-)

OT Ty máš teda štěstí s těma mobilama Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
ngageman andy
Admin
Admin
ngageman andy


Poeet p?íspivku : 257
Paměťová karta : 2GB, 256 MB
Typ Telefonu : nokia E51
Registration date : 04. 12. 07

Jaký a proč jste si koupili mobil Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký a proč jste si koupili mobil   Jaký a proč jste si koupili mobil Icon_minitime7/7/2008, 10:51

Mr.Painter napsal:
ngageman andy napsal:
Nokia 6120 classic (teprve koupim)

Dříve asi před 4mi lety jsem si koupil za 7000 kč nokii n-gage classic, ta ale bohužel po třech letech nefunguje a já se rozhodnu koupit si ho ještě jednou, protože jsem s ním byl fakt spokojen. Ten ale vydrží pouze necelý měsíc, protože jsem ho nechtěně polil coca colou (od ted jí nekupuju) Nedalo mi to a musel jsem si koupit nokii n-gage qd která vydržela takových půl roku. Ale bohužel přesně to co podkalo první n-gage - základová deska nefungovala. Koupil jsem si nokii n81 ( bez 8GB ) Byla skvělá ale nakonec mě omrzelo že má jen 2MPix foťák který se řadí spíše k průměrným. Nokii jsem jsem za 5000 kč prodal a chtěl si koupit nokii n95. Super mobil ale nehezky mi upadl a nejde. A teď jsem se rozhodl pro "nejlevnější smartphone" nokia 6120 classic snad mě neomrzí a něco se s ní nestane ;-)

OT Ty máš teda štěstí s těma mobilama Laughing Laughing

mám no ;-)
Návrat nahoru Goto down
NO Nick
Začátečník
NO Nick


Poeet p?íspivku : 33
Paměťová karta : My flash 1024 MB
Typ Telefonu : Nokia n72 & Nokia n76
Registration date : 23. 04. 08

Jaký a proč jste si koupili mobil Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký a proč jste si koupili mobil   Jaký a proč jste si koupili mobil Icon_minitime7/7/2008, 12:36

Drive jsem mela nokii 6230i ale uz me moc nebavil, nic na vylepseni Tak jsem se rozhodla pro symbian koupila jsem si nokii n72 black a je moc hezka, jen se snadno odre a nejde na ni n-gage 2.0 jak se o ni hodne bavite. Rozhodla jsem se koupit nokii n76 a moc se mi na ni libi jeji hudebni tlacitka proste cely desigen. Zkousim zkousim co ten mobilek umi bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
scools
Kolemjdoucí
scools


Poeet p?íspivku : 7
Paměťová karta : 2048 MB
Typ Telefonu : Nokia n73 ME
Registration date : 26. 04. 08

Jaký a proč jste si koupili mobil Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký a proč jste si koupili mobil   Jaký a proč jste si koupili mobil Icon_minitime15/7/2008, 17:19

Dříve jsem měl nokii 3310 (nesmějte se) hrůza na tu dobu už je to starej phone co temer nic neumi. tak jsem se rozhodl pro nokii n73 music edition. Je to supr mobil jen trosku pomalej ale to mi tak nevadi hodne fotim na mobilu a nekdy si zahraju nejakou tu hru. Da se rici ze na mobilu nejvice pouzivam hudebni prehravac od toho jsem si taky kupoval music editon. No to je asi muj pribeh Very Happy
Návrat nahoru Goto down
james
Pisálek
james


Poeet p?íspivku : 97
Paměťová karta : 8 GB
Typ Telefonu : Nokia n95
Registration date : 19. 04. 08

Jaký a proč jste si koupili mobil Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký a proč jste si koupili mobil   Jaký a proč jste si koupili mobil Icon_minitime16/7/2008, 11:36

Nokia n95. Rozhodl jsem se koupit novej mobil a do oka mi zrovna padla nokia n95. K telefonu jsem si ještě zakoupil 8GB kartu ( chudaci penize )
A ted je to dalsi clen rodiny Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mr.Painter
SymbianMan
Mr.Painter


Poeet p?íspivku : 135
Paměťová karta : 1GB,2x512MB,128MB a 4 origo hry
Typ Telefonu : N-Gage QD + N81 8GB
Registration date : 23. 06. 08

Jaký a proč jste si koupili mobil Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký a proč jste si koupili mobil   Jaký a proč jste si koupili mobil Icon_minitime1/9/2008, 21:25

james napsal:
Nokia n95. Rozhodl jsem se koupit novej mobil a do oka mi zrovna padla nokia n95. K telefonu jsem si ještě zakoupil 8GB kartu ( chudaci penize )
A ted je to dalsi clen rodiny Very Happy
Zajimave reseni, ale nebylo by lepsi koupit rovnou n95 8gb?
Návrat nahoru Goto down
ngageman andy
Admin
Admin
ngageman andy


Poeet p?íspivku : 257
Paměťová karta : 2GB, 256 MB
Typ Telefonu : nokia E51
Registration date : 04. 12. 07

Jaký a proč jste si koupili mobil Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký a proč jste si koupili mobil   Jaký a proč jste si koupili mobil Icon_minitime2/9/2008, 13:44

Pro nej asi byla lepší volba n95 Very Happy a n95 8gb tenkrtá kdyz ji kupoval tak jeste nebyla ;-)
Návrat nahoru Goto down
Nokiaman
Admin
Admin
Nokiaman


Poeet p?íspivku : 173
Age : 32
Paměťová karta : 4GB
Typ Telefonu : Nokia N-Gage QD+Nokia N95
Registration date : 21. 04. 08

Jaký a proč jste si koupili mobil Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký a proč jste si koupili mobil   Jaký a proč jste si koupili mobil Icon_minitime2/9/2008, 14:51

No ona N95 a 8GB karta jsou levnější než N95 8GB
Návrat nahoru Goto down
http://www.n-gage2jebest.wbs.cz/
ngageman andy
Admin
Admin
ngageman andy


Poeet p?íspivku : 257
Paměťová karta : 2GB, 256 MB
Typ Telefonu : nokia E51
Registration date : 04. 12. 07

Jaký a proč jste si koupili mobil Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký a proč jste si koupili mobil   Jaký a proč jste si koupili mobil Icon_minitime2/9/2008, 14:56

Nokiaman napsal:
No ona N95 a 8GB karta jsou levnější než N95 8GB

pravda
Návrat nahoru Goto down
ngage06
Začátečník
ngage06


Poeet p?íspivku : 31
Paměťová karta : 1 GB
Typ Telefonu : Nokia 6121 classic
Registration date : 30. 06. 08

Jaký a proč jste si koupili mobil Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký a proč jste si koupili mobil   Jaký a proč jste si koupili mobil Icon_minitime27/9/2008, 17:28

bounce bounce 6121 jsem koupil a jede do ted ale tedka nevim jestli si budu kupovat e66
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jaký a proč jste si koupili mobil Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaký a proč jste si koupili mobil   Jaký a proč jste si koupili mobil Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jaký a proč jste si koupili mobil
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nokia s60 forum :: Ostatní :: Tlachárna-
Přejdi na: