Nokia s60 forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum nejen o nokiích s60
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
ngageman andy
Admin
Admin
ngageman andy


Poeet p?íspivku : 257
Paměťová karta : 2GB, 256 MB
Typ Telefonu : nokia E51
Registration date : 04. 12. 07

Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER Empty
PříspěvekPředmět: Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER   Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER Icon_minitime10/11/2008, 15:42

HACK by ngageman andy

Všechny soubory si stáhněte zde: http://www.zshare.net/download/511458228efb776b/

______________________

Všechny kroky provádějte na C:/ (Pamět telefonu)
________________________________________________

1) Hodte soubory do mobilu. ( Je jedno kam )
2) Nainstalujte "X-plore.sisx"a v této aplikaci zmáčkněte "0" zaškrtněte všechny políčka. NECHTE X-Plore Otevřen!!!
3) Otevřete "HelloCarbide.sisx", dejte Options a vyberte Menu1 a dejte Yes. (Ted se nedeste ze nejdou otevrit aplikace)
4) Spusťte otevřený X-plore, a soubor "installserver.exe" zkopírujte do složky C:/sys/bin/
5) Zrestartujeme telefon (vypnout a zapnout)
6) Nainstalujeme "SecMan.sis", "ROMPatcher.sis" a ještě "s60_3_1_app_trk_2_8_9.sisx"
7) Otevřeme SecMan a v něm dejte install root certificate. Nevypínejte SecMan security, neodinstalujete SecMan.

________________________________________________________________________________________________________________________

Návod k použití programů

SecMan: Nedá se v něm nic dělat. Je nutný k hraní a nainstalování Cracklých N-Gage 2.0 her. Nedávejte ho v žádném případě pryč.
Aplikace má výhodu, že už nemusíte certifikovat aplikace, hry, schémata.

ROMPATCHER: Aplikace k zpřístupnění složek private a sys. Stačí otevřít aplikace options a disable caps.

App TRK: Instalování N-Gage her přes TRK.
________________________________________________________________________________________________________________________________


Tento návod napsal ngageman andy. Odzkoušeno na Nokii E51 FW: 200.34.36

_______________________________________________________________________

N-Gage hry: Stáhněte si cracklou hru. Soubor N-Gage hodte do mobilu E:/n-gage/ aspusťte N-Gage aplikaci, vyběhne instalace a hra se bez problému nainstaluje. ( je to díky secmanovi který naisntaloval root certifikate )

Doufám že vše bude chodit jak má. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Behemot
Kolemjdoucí



Poeet p?íspivku : 2
Paměťová karta : 4GB
Typ Telefonu : N95 RM-159
Registration date : 05. 12. 08

Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER   Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER Icon_minitime5/12/2008, 20:09

Mam porad problem jakmile chci rozbehnout HelloCarbide tak jak dam menu tak proste se nic nestane jen to spadne a konec jsem v zakladnim menu. Mam posledni verzi firmware a dalsi veci jako secman atd mi vubec nejdou nainstalovat. Pise to ze je propadly certifikat. poradis mi jak na to??

1) Hodte soubory do mobilu. ( Je jedno kam )
2) Nainstalujte "X-plore.sisx"a v této aplikaci zmáčkněte "0" zaškrtněte všechny políčka. NECHTE X-Plore Otevřen!!!
3) Otevřete "HelloCarbide.sisx", dejte Options a vyberte Menu1

az sem mi to jde bez problemu pak jeste mi jde nainstalovat TRK ale jinak nic

Jo mam nokii N95 RM-159 s poslednim firmware myslim 31.0.....
Návrat nahoru Goto down
ngageman andy
Admin
Admin
ngageman andy


Poeet p?íspivku : 257
Paměťová karta : 2GB, 256 MB
Typ Telefonu : nokia E51
Registration date : 04. 12. 07

Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER   Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER Icon_minitime10/12/2008, 15:06

Behemot: APLIKACE M8 SPADNOUT! pak stačí najed do X-plore a do tech slozek jak je v navodu napsano tam hod ty soubory....

BTW: Stejnej příspěvek stačí psát jednou do jednoho topicu a né jeden do dvou ;-)
Návrat nahoru Goto down
skřítekk
Kolemjdoucí



Poeet p?íspivku : 2
Paměťová karta : 2GB
Typ Telefonu : Nokia N82
Registration date : 01. 07. 09

Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER Empty
PříspěvekPředmět: nejede to   Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER Icon_minitime1/7/2009, 17:34

Zdar, stáhnul jsem ty Tvé soubory, ale mám problém jelikož ROMpatcher mi hlásí "Požadovaný přístup aplikace není zajištěn" a Secman že je prošlá licence, po změně datumu se mi ho ani tak nepodaří nainstalovat. Když jsem nainstaloval jiný secman, tak po zapnutí mo následná instalace spadla a nic se nedělo. Můžeš mi prosím poradit co s tím. Díky
Návrat nahoru Goto down
skřítekk
Kolemjdoucí



Poeet p?íspivku : 2
Paměťová karta : 2GB
Typ Telefonu : Nokia N82
Registration date : 01. 07. 09

Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER Empty
PříspěvekPředmět: dodatek   Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER Icon_minitime1/7/2009, 17:44

Zapoměl jsem dodat, že telefon má poslední verzi firmware a když otevřu přes X-plore C: tak je tam složka sys, ale je prázdná a nemůžu do ní ani vytvořit složku. Opravdu nevím co s tím a jinde jsem složku bin nenašel.
Návrat nahoru Goto down
ngageman andy
Admin
Admin
ngageman andy


Poeet p?íspivku : 257
Paměťová karta : 2GB, 256 MB
Typ Telefonu : nokia E51
Registration date : 04. 12. 07

Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER   Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER Icon_minitime8/7/2009, 19:10

Vyzkoušejte hackovou metodu helloOX, určitě naleznete jinde na internetu, stačí použít Google ;-)
Návrat nahoru Goto down
dooooooooood
Kolemjdoucí



Poeet p?íspivku : 1
Paměťová karta : 4 GB
Typ Telefonu : nokia n 79
Registration date : 18. 11. 09

Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER   Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER Icon_minitime18/11/2009, 23:32

ahoj mám n79 a aplikace trk mi píše že je vestavěná a nepustímě to ji nainstalovat
nevíte někdo co s tím
Návrat nahoru Goto down
Nokiaman
Admin
Admin
Nokiaman


Poeet p?íspivku : 173
Age : 32
Paměťová karta : 4GB
Typ Telefonu : Nokia N-Gage QD+Nokia N95
Registration date : 21. 04. 08

Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER   Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER Icon_minitime7/12/2009, 19:41

dooooooooood napsal:
ahoj mám n79 a aplikace trk mi píše že je vestavěná a nepustímě to ji nainstalovat
nevíte někdo co s tím
HelloOX2
Návrat nahoru Goto down
http://www.n-gage2jebest.wbs.cz/
Sponsored content





Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER   Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hack - Cracklé N-Gage hry - APP TRK - SECMAN - ROMPATCHER
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» N-GAGE 1.0 vs. N-GAGE 2.0 ? souboj
» N-Gage na 3rd
» MGS N-GAGE 2.0
» N-Gage 2.0 na N76 ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nokia s60 forum :: Operační systemy :: 1st/2nd symbian :: 3rd symbian-
Přejdi na: