Nokia s60 forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum nejen o nokiích s60
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nokia Maps Updater

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Benji.H
Kolemjdoucí
Benji.H


Poeet p?íspivku : 5
Paměťová karta : 8 GB
Typ Telefonu : N81 8GB
Registration date : 25. 08. 08

Nokia Maps Updater Empty
PříspěvekPředmět: Nokia Maps Updater   Nokia Maps Updater Icon_minitime11/8/2009, 16:07

Zdravím, mám telefon Nokia N81 8GB. Koupil jsem si externí GPS modul, ten funguje v pořádku, ale když jsem si na stánkách www.nseries.com/support stáhl mapy a postupoval podle návodu k instalaci, nastal problém. Mobil má sice flash paměť 8GB, ale jeho interní pamět je pouze něco kolem 23MB. A v tom je ten problém. Při instalaci se mapy automaticky nahrávají do interní paměti (např. při instalaci nějaké aplikace nebo java hry se mě mobil zeptá, jestli chci použít velkokapacitní paměť nebo interní), kterou skoro celou zabírá operační systém a tudíž proces v polovině skončí s hláškou "nedostatek paměti". Nevíte někdo jak tento problém vyřešit? Předem díky za nápady Exclamation
Návrat nahoru Goto down
ngageman andy
Admin
Admin
ngageman andy


Poeet p?íspivku : 257
Paměťová karta : 2GB, 256 MB
Typ Telefonu : nokia E51
Registration date : 04. 12. 07

Nokia Maps Updater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nokia Maps Updater   Nokia Maps Updater Icon_minitime16/8/2009, 21:17

Zdravím, zkuste v aplikaci mapy využít více paměti, najdete to v nastavení Smile V mobilním telefonu ;-)
Návrat nahoru Goto down
Benji.H
Kolemjdoucí
Benji.H


Poeet p?íspivku : 5
Paměťová karta : 8 GB
Typ Telefonu : N81 8GB
Registration date : 25. 08. 08

Nokia Maps Updater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nokia Maps Updater   Nokia Maps Updater Icon_minitime17/8/2009, 18:04

ngageman andy napsal:
Zdravím, zkuste v aplikaci mapy využít více paměti, najdete to v nastavení Smile V mobilním telefonu ;-)

Ano, v nastavení je max. využití velkokapacitní paměti, to jsem nastavil na 90%. Ale bohužel to nic nepomáhá, při použití Nokia updateru jsou mapy instalovány automaticky do paměti interní. Je to ale stejně divné, když zobrazím detaily paměti, zobrazí se mi že mám volných cca 7MB a když spustím Nokila updater, je tam napsáno, že je potřeba 5,22MB dat. Tak nevím, přenos z PC do mobilu proběhne v pořádku, ale instalace se v polovině zruší pro nedostatek paměti Sad A právě proto bych potřeboval zjistit, jak v mobilu přesunout aplikaci mapy do Velkokap. paměti...
Návrat nahoru Goto down
ngageman andy
Admin
Admin
ngageman andy


Poeet p?íspivku : 257
Paměťová karta : 2GB, 256 MB
Typ Telefonu : nokia E51
Registration date : 04. 12. 07

Nokia Maps Updater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nokia Maps Updater   Nokia Maps Updater Icon_minitime18/8/2009, 10:52

Zkus složku cities přesunout z "malé" paměti do velkokapacitní, pokud zůstané v té "malé" tak ji tam smaž. Potom zkus nahrávat znovu ;-)
Návrat nahoru Goto down
Benji.H
Kolemjdoucí
Benji.H


Poeet p?íspivku : 5
Paměťová karta : 8 GB
Typ Telefonu : N81 8GB
Registration date : 25. 08. 08

Nokia Maps Updater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nokia Maps Updater   Nokia Maps Updater Icon_minitime21/8/2009, 19:09

Bohužel, tato složka v interní paměti není. Je pouze ve velkokapacitní, což je předpokládám správně, ale problém to neřeší. Sad
Návrat nahoru Goto down
ngageman andy
Admin
Admin
ngageman andy


Poeet p?íspivku : 257
Paměťová karta : 2GB, 256 MB
Typ Telefonu : nokia E51
Registration date : 04. 12. 07

Nokia Maps Updater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nokia Maps Updater   Nokia Maps Updater Icon_minitime24/8/2009, 12:49

Ahoj, zkus se obrátit na podporu Nokia Betalabs Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nokia Maps Updater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nokia Maps Updater   Nokia Maps Updater Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nokia Maps Updater
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» nokia n86 8mp
» Nokia 6120 classic / Nokia 6121 classic
» Mosh by Nokia
» Nokia E66

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nokia s60 forum :: Operační systemy :: 1st/2nd symbian :: 3rd symbian-
Přejdi na: